va aflati aici:
Home > Sport > C.S. United-Gloria Buzău: 2-1

C.S. United-Gloria Buzău: 2-1

C.S. United a încheiat deplasările din sezonul regulat al Ligii I cu o victorie impunându-se cu scorul 2-1 (2-1) pe terenul celor de la Gloria Buzău. Pentru United au marcat Kailon Borges și Dumitru ”Mini” Stoica.
Astfel formația gălățeană revine pe locul doi în Liga I. United a acumulat până acum din tur 40 de puncte, ise află la egalitate de puncte cu liderul Imperial Miercurea Ciuc. United a pornit acest sezon cu minus trei puncte, depunctare dictată de FRF, anunță SPORGALATI.COM.

Victorie la limită pentru United la Buzău | Sport Galati

Vicecampionii de la United au încheiat deplasările din sezonul regulat al Ligii I cu o victorie. Formația gălățeană s-a impus cu scorul 2-1 (2-1) pe terenul celor de la Gloria Buzău. Pentru United au marcat Kailon Borges, în minutul 5, și Dumitru “Mini” Stoica, în minutul 6.